Szkoła z bogatą historią i tradycjami
WYDARZENIA
PDF Drukuj
sobota, 07 stycznia 2012 20:53

22 GRUDNIA ODBYŁ SIĘ BOŻONARODZENIOWY KONCERT SCHOLI

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami 22 grudnia odbyła się w naszej szkole kolejna impreza uświetniająca 100-lecie Czwórki. Na to szczególne spotkanie zaprosiliśmy dawnych nauczycieli i absolwentów szkoły. Uczniowie klasy IIe przygotowali spektakl oddający niezwykłą aurę Świąt Bożego Narodzenia. W dalszej części zgromadzeni wysłuchali koncertu kolęd w wykonaniu szkolnej Scholi.

Fragmenty występów:

Jasełka

Koncert kolęd: część I i część II

 
PDF Drukuj
sobota, 07 stycznia 2012 20:41

WIZYTA W DOMU DZIECKA W PRZYBYSŁAWICACH

8 grudnia uczniowie klasy IIe odwiedzili podopiecznych Domu Dziecka w Przybysławicach. Przygotowano zabawy, wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek oraz prezenty - niespodzianki dla każdego dziecka. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej i ciepłej atmosferze. Wszyscy mamy nadzieję na zacieśnienie współpracy pomiędzy naszą szkołą i domem dziecka. 
Migawki ze spotkania: tutaj

 
PDF Drukuj

Nasi przedstawiciele w Parlamencie!

Na ostatniej sesji Parlamentu Dzieci i Młodzieży Województwa Lubelskiego pod patronatem Kuratorium Oświaty, w dn. 30.11.2011, zaprezentowali się nasi przedstawiciele: Mateusz Kwiatoń i Przemek Bobrowicz. Do ścisłego prezydium przeszedł Przemek Bobrowicz, gratulujemy!

Więcej…
 
PDF Drukuj
wtorek, 29 listopada 2011 18:39

PODSUMOWANIE KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie konkursem fotograficznym „Przyłapani na czytaniu”. Cieszymy się, że książka i tematyka z nią związana, stały się obiektem godnym utrwalenia na Waszych fotografiach.

Więcej…
 
PDF Drukuj
poniedziałek, 14 listopada 2011 19:10

ŚWIĘTO POEZJI i RETORYKI

Zakończyły się zmagania uczestników IX edycji konkursu recytatorsko – krasomówczego „W kręgu poezji Grażyny Chrostowskiej – lubelskiej przedstawicielki pokolenia Kolumbów”. Konkurs zorganizowany został przez Muzeum Lubelskie w Lublinie Oddział Martyrologii „Pod Zegarem”, IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie, Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie i Zespół Szkół nr 10 w Lublinie.

 

Więcej…
 
PDF Drukuj
niedziela, 13 listopada 2011 18:17

Spotkanie z urzędnikiem unijnym p. Michałem Tratkowskim

Ponad 200 polskich urzędników pracujących na co dzień w instytucjach Unii Europejskiej w dniach 3-10 listopada wróciło do swoich szkół w całej Polsce, by przybliżyć młodym ludziom ideę Unii. Dzięki akcji "Back to school" uczniowie mieli szansę poznać osobiście urzędnika europejskiego. Dnia 9 listopada 2011 roku odbyło się w naszej szkole spotkanie w ramach programu Komisji Europejskiej „Back to School”. Wzięli w nim udział uczniowie klas dziennikarskich (III D, II D), humanistycznej (III C) oraz lingwistycznej (II F). Naszym gościem był Pan Michał Tratkowski, absolwent IV LO.

Więcej…
 
PDF Drukuj
czwartek, 10 listopada 2011 11:36

WSPANIAŁA PASSA TENISISTÓW STOŁOWYCH

8-go listopada odbyły się II Mistrzostwa miasta Lublina w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Tradycyjnie już zawodnicy naszej szkoły pokazali klasę i zajęli wysokie pozycje, kwalifikując się do wojewódzkich finałów.

Więcej…
 
PDF Drukuj

Informacje o konkursie
 

Zaproszenie
 
« pierwszapoprzednia21następnaostatnia »

Strona 21 z 21