1. Czy oferujecie korepetycje z języka angielskiego i matematyki? Tak, oferujemy korepetycje z języka angielskiego i matematyki.
 2. Czy oferujecie korepetycje indywidualne czy tylko grupowe? Oferujemy zarówno korepetycje indywidualne, jak i grupowe.
 3. Czy lektorzy są native speakerami języka angielskiego? Tak, nasi lektorzy języka angielskiego są native speakerami
 4. Czy lektorzy są specjalistami w dziedzinie matematyki? Tak, nasi lektorzy są specjalistami w dziedzinie matematyki i posiadają odpowiednie kwalifikacje do nauczania tego przedmiotu
 5. Czy mogę wybrać sobie lektora? Tak, po dokonaniu rezerwacji korepetycji będziecie mogli wybrać lektora, który najlepiej odpowiada Waszym potrzebom.
 6. Czy musicie mi przydzielić lektora czy mogę wybrać go samodzielnie? Nasz zespół skontaktuje się z Wami, aby pomóc w wyborze odpowiedniego lektora dostosowanego do Waszych potrzeb.
 7. Czy oferujecie korepetycje przez internet? Tak, oferujemy również korepetycje przez internet
 8. Jaka jest cena za godzinę korepetycji? Cena za godzinę korepetycji jest uzależniona od wybranej formy korepetycji (indywidualnej czy grupowej), poziomu trudności oraz doświadczenia lektora. Prosimy o kontakt z nami, aby poznać dokładną cenę.
 9. Czy oferujecie specjalistyczne kursy przygotowujące do egzaminów z matematyki i języka angielskiego (np. FCE, CAE, CPE)? Tak, oferujemy specjalistyczne kursy przygotowujące do różnych egzaminów.
 10. Czy mogę anulować lub zmienić termin korepetycji? Tak, można anulować lub zmienić termin korepetycji, ale prosimy o informowanie nas z odpowiednim wyprzedzeniem, abyśmy mogli przydzielić inną osobę.
 11. Jak mogę dokonać rezerwacji korepetycji? Rezerwację można dokonać poprzez naszą stronę internetową, telefonicznie lub mailowo.
 12. Czy oferujecie jakieś zniżki dla studentów lub osób przygotowujących się do egzaminów? Tak, oferujemy specjalne zniżki dla studentów oraz osób przygotowujących się do egzaminów. Prosimy o kontakt z nami w celu uzyskania szczegółów.