Szkoła z bogatą historią i tradycjami
Wpisany przez Agnieszka Możdżeń i Gosia Pelczarska, kl. 2c – Samorząd Uczniowski   
piątek, 22 listopada 2019 15:13

Czwórkowa Noc

Z piątku na sobotę, 15/16 listopada, Szkolne Koło Wolontariatu i Samorząd Uczniowski zorganizowali trzecią edycję akcji „Szkoła Nocą”. W tym roku zgłosiło się wyjątkowo dużo chętnych osób. Ta noc pozostanie dla nich niezapomnianym wspomnieniem…

zdjęcia

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 20:00. Po zapoznaniu się z programem i regulaminem wydarzenia przeszliśmy do głównych atrakcji. Na początek zawitali u nas Aleksandra i Mateusz z Formacji Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej „GAMZA”, którzy swoim występem oczarowali zebraną publiczność. W dalszej części tanecznego show, Pan Piotr Mochol – kierownik „GAMZY” – przygotował wspaniałe warsztaty taneczne, w których każdy chętnie wziął udział.
Po takim wstępie szybko ruszyliśmy do sal, gdzie specjalnie dla nas zostały stworzone Escape room’y, sala filmowa, kawiarenka, karaoke, pokój wróżb andrzejkowych oraz pokój gier. Niektórzy uczniowie uczestniczyli w grze, którą zorganizował nasz szkolny wolontariusz LLuis. Spontanicznie odbyła się również dyskoteka oraz randka w ciemno. Tej nocy poznaliśmy naszą Czwórkę z zupełnie innej strony, nawiązaliśmy nowe znajomości, zintegrowaliśmy się ze sobą. Nieustannie toczyły się rozmowy, a radosne śmiechy niosły się po całej szkole. Ten jeden raz cisza nocna nas nie obowiązywała 
Cała impreza zakończyła się o godzinie 6:00 sobotniego poranka. Wszyscy niechętnie opuścili mury szkoły – zmęczeni, ale zadowoleni!!! Z niecierpliwością czekamy na przyszłoroczną edycję i mamy nadzieję, że Czwórkowe nocowanie zagości na stałe w harmonogramie imprez szkolnych.
Wszystkim Nauczycielom,  którzy towarzyszyli nam tej nocy – na czele z Panem Dyrektorem –  dziękujemy za obecność i wspólną zabawę. Serdeczne podziękowania kierujemy również do Pana Piotra Mochola, który już po raz kolejny zaangażował się w naszą akcję i tanecznym krokiem wprowadził nas w tę niezwykłą noc.  

Zdjęcia wykonała Asia Mazurek, 2a – Samorząd Uczniowski