Szkoła z bogatą historią i tradycjami
piątek, 16 lutego 2018 19:06

Oferta zajęć dodatkowych - II semestr roku szkolnego 2017/2018

Zachęcamy do udziału w zajęciach dodatkowych w II semestrze roku szkolnego 2017/2018.

Imię Nazwisko Nazwa zajęć Dzień tygodnia Godziny Przedmiot
Ewa Banasiuk-Chęcińska zajęcia wyrównawcze wtorek 12:45 - 13:30 matematyka klasa 1
Jerzy Chowaniec zespół wokalno - instrumentalny ""Na Miarę"" poniedziałek 15.15 zajęcia artystyczne
Patrycja Gajewska fakultety klasa 3d wtorek 8.20-9.05 język polski
Agnieszka Gąsiorowska Fakultety dla uczniów klasy 3a - zakres podstawowy środa 13.35- 14.20 język polski
Urszula Głos Fakultety z fizyki wtorek 7:30 - 8:15 fizyka
Teresa Gralewska zajęcia wyrównawcze środa 14.30 – 15.15 język angielski
Teresa Gralewska zajęcia wyrównawcze czwartek 15.20-16.05 język angielski
Izabela Jasionowska przygotowanie do matury poniedziałek 13.35 - 14.20 język niemiecki
Maria Krupa Matematyka dla klas drugich – poziom podstawowy poniedziałek 8.20 – 9.05 matematyka
Maria Krupa Matematyka dla klas drugich – poziom rozszerzony piątek 8,20 – 9.05 matematyka
Justyna Krupińska Spotkania redakcji gazety szkolnej ""Czwórka z plusem"" poniedziałek 14.20- 15.15 warsztaty dziennikarskie
Justyna Krupińska Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka polskiego na poziomie rozszerzonym poniedziałek 13.30- 14.20 język polski
Justyna Krupińska Zajęcia wyrównawcze języka polskiego klasa 3 piątek 13.30- 14.20 język polski
Anna Marcinkowska Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka polskiego dla kl. IIIb i IIIc poniedziałek 7.30 - 8.15 język polski
Anna Marcinkowska Konsultacje z języka polskiego dla kl. III e - zakres rozszerzony środa 7.30 - 8.15 język polski
Ewa Mochol zajęcia fakultatywne z historii dla kl. III poniedziałek 7.30 - 8.15 historia
Anna Nermer zajęcia wyrównawcze dla maturzystów środa 9.10 - 9.55 język angielski
Anna Pałys rozwijające środa 7:30 - 8:15 matematyka
Anna Pałys rozwijające piątek 8:20 - 9:15 matematyka
Anna Pałys wyrównawcze czwartek 7:30 - 8:15 matematyka
Anna Pałys wyrównawcze piątek 7:30 - 8:15 matematyka
Anna Pogorzelska Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym środa 14.30-15.15 matematyka
Anna Pogorzelska Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym wtorek 13.35 - 14.20 matematyka
Anna Pogorzelska Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze dla klasy I piątek 9.10 - 9.55 matematyka
Anna Pogorzelska Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze dla klasy III poniedziałek 12.45 -13.30 matematyka
Iwona Słowińska konsultacje dla maturzystów czwartek 10:55-11:40 historia
Wiesława Usar zajęcia wyrównawcze dla klas pierszych piątek 14.30-15.15 matematyka
Wiesława Usar zajęcia wyrównawcze dla klas drugich piątek 15.20-16.05 matematyka
Anna Walaszek zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze czwartek 15.20-16.05 język polski
Joanna Warda zajęcia wyrównawcze wtorek 14.30-15.15 język angielski
Joanna Warda zajęcia rozszerzające wtorek 13.35-14.20 język angielski
Beata Zakrzewska Zajęcia dodatkowe dla maturzystów wtorek 13.35-14.20 język angielski
Katarzyna Zarębska- Grodzicka Zajęcia rozszerzające przygotowujące do matury podstawowej i rozszerzonej dla klas III piątek 8.20 - 9.05 język hiszpański
Magdalena Żak zajęcia przygotowyjące do matury środa 13.35-14.20 geografia