Szkoła z bogatą historią i tradycjami
piątek, 03 listopada 2017 15:32

Upoluj swoją książkę

Nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej kampanii „Upoluj swoją książkę”. W ramach akcji uczniowie mają możliwość bezpłatnego dostępu do 12 książkowych bestsellerów w formie e-booka i audiobooka. Aby to zrobić wystarczy pobrać darmową aplikację Woblink.com, a następnie przy pomocy smartfona zeskanować kod QR. Znajdziecie go na plakatach rozwieszonych na terenie naszej szkoły.

Projekt został objęty honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Potrwa do 30 listopada. Zachęcamy do skorzystania i życzymy przyjemniej lektury.

Więcej o akcji na stronie http://czytajpl.pl/2017/11/02/akcja-czytaj-pl-wystartowala-12-bestsellerowych-ksiazek-darmo/

Akcja organizowana jest z inicjatywy Instytutu Książki wraz z Krakowskim Biurem Festiwalowym oraz platformą e-bookową Woblink.com

Projekt „Upoluj swoją książkę" oprócz wykorzystania nowych technologii w promocji czytelnictwa ma na celu popularyzację różnych form książki elektronicznej (e-booki, audiobooki), kreowanie mody na czytanie wśród młodzieży przez wykorzystanie narzędzi, kanałów komunikacji i języka bliskich nastolatkom oraz ukazanie czytelnictwa jako atrakcyjnej formy spędzania wolnego czasu.