Szkoła z bogatą historią i tradycjami

OFERTA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - I SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2012/2013

W pierwszym semestrze zajęcia dodatkowe odbywają się według następującego harmonogramu:

L.p.

Nazwa zajęć

Termin

Prowadzący

1

biologia

piątek 07.30-08.15

Małgorzata Stadnicka

2

chemia

czwartek 15.15-16.05

Justyna Dudka

3

chemia

poniedziałek 07.30-08.15

Ewa Banasiuk - Chęcińska

4

fizyka

czwartek 13.35-14.20

Jerzy Chowaniec

5

fizyka

czwartek 07.30-08.15

Urszula Głos

6

historia

poniedziałek 07.30-08.15

Ewa Mochol

7

historia

czwartek 08.15-09.05

Iwona Słowińska

8

historia

sroda 15.15-16.55

Magdalena Żak-Szczypek

9

język angielski

środa 08.20, 13.30

Ewa Bujnowska

10

język angielski

czwartek 13.35-14.20

piątek 07.30-08.15

Teresa Gralewska

11

język angielski

poniedziałek 09.10-09.55

Anna Nermer

12

język angielski

czwartek 12.45-13.30

Joanna Warda

13

język angielski

wtorek 15.20-16.50

/co 2 tygodnie/

Agnieszka Witkowska

14

język angielski

wtorek 11.45-12.30

Beata Zakrzewska

15

język francuski

środa 07.30-08.15

Rafała Zarębski

16

język hiszpański

czwartek 13.35-14.20

Katarzyna Zarębska

17

język łaciński

wtorek 12.45-13.30

środa 13.30-14.20

Bożena Twarowska

18

język niemiecki

piątek 07.30-08.15

Renata Osuch

19

język niemiecki

poniedziałek 12.45- 13.30

Grażyna Gorczyńska

20

język polski

poniedziałek 08.15-09.10

Justyna Krupińska

21

język polski

poniedziałek 11.45-13.00

wtorek 12.45-14.00

Agnieszka Gąsiorowska

22

język polski

piątek 07.30-09.05

Anna Marcinkowska

23

język polski

poniedziałek 14.20-16.00

Aneta Teterycz

24

język rosyjski

poniedziałek 07.30-08.15

Edyta Rzeźnicka

25

matematyka

poniedziałek 16.10-16.55

Wiesława Usar

26

matematyka

środa 07.30-08.15

Anna Pogorzelska

27

matematyka

piątek 13.35-14.20

Anna Pałys

28

matematyka

piątek 08.20-9.05

Maria Krupa

29

religia

wtorek 13.45-14.20

ks. Cezary Kowalski

30

psychologia

czwartek 16.00

Anna Radziwiłko

31

wos

środa 14.30-15.15

Marcin Bąk

32

zajęcia sportowe

piatek 11.45-12.30

Renata Wąsowska

33

zajęcia sportowe

wtorek 12.45-13.30

Jadwiga Bednarz

34

 

czwartek 14.30-15.15

Waldemar Radziwiłko

35

 

środa 13.30-14.30

Małgorzata Badurowicz

35

 

czwartek 13.30-14.30

Iwona Kołbuk