Szkoła z bogatą historią i tradycjami
sobota, 26 września 2015 10:04

Deklaracje maturalne 2015/2016

W związku ze zbliżającym się terminem złożenia wstępnych  deklaracji  maturalnych, przypominamy i informujemy:
*Osoba, która zamierza przystąpić do egzaminu maturalnego, składa przewodniczącemu zespołu egzaminacyjnego (dyrektorowi szkoły), w terminie do 30 września roku szkolnego, w którym przystępuje do egzaminu, wstępną pisemną deklarację.

*Termin złożenia deklaracji ostatecznej mija 7 lutego roku szkolnego, w którym zdający zamierza przystąpić do egzaminu maturalnego. Po tym terminie nie ma już możliwości dokonywania zmian w deklaracji dotyczących wyboru przedmiotów i poziomu egzaminów. W przypadku niezłożenia deklaracji ostatecznej z dniem 8 lutego deklaracja wstępna staje się deklaracją ostateczną.

Uczniowie naszej szkoły, oprócz deklaracji wydrukowanych, które składają do wychowawców, zobowiązani są dostarczyć również do 30 września wersję elektroniczną dokumentu. Aktywny plik pdf pobieramy tutaj i zapisujemy na dysku /nazwa pliku powinna mieć składnię: nazwisko_imię/. Wypełniony dokument drukujemy dwustronnie w dwóch egzemplarzach i podpisujemy. 
Wersję elektroniczną proszę wysłać pocztą na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. /w temacie wiadomości podajemy oznaczenie klasy/, lub zapisać w folderach przygotowanych na komputerach w bibliotece szkolnej /w bibliotece można też wypełnić i wydrukować deklarację/

Kod szkoły: 066301-01104