Szkoła z bogatą historią i tradycjami
Wpisany przez Joanna Pielech uczennica kl. II B   
czwartek, 29 stycznia 2015 20:04

Dziękujemy w imieniu wychowanków Domu Dziecka!

W dniu 26 stycznia 2015 r. wolontariuszki z naszego liceum ponownie odwiedziły Dom Dziecka w Przybysławicach.

zdjęcia

Mieszkańcy Domu Dziecka czekali na naszą wizytę. Przygotowali gry i zabawy, a nawet słodki poczęstunek. Punktem kulminacyjnym było wręczanie prezentów od Was. Radość z nich była ogromna. Chciałabym podziękować w imieniu Wychowanków i Kadry Domu Dziecka w Przybysławicach, a także własnym i całego Szkolnego Koła Wolontariatu za Wasze zaangażowanie w to przedsięwzięcie. Uszczęśliwiliśmy 39 dzieci. Mam nadzieję, że uśmiechy na ich twarzach zachęcą Was do włączania się w działalność wolontariatu naszej szkoły i uda nam się wspólnie kontynuować przyjaźń z podopiecznymi Domu Dziecka.