Szkoła z bogatą historią i tradycjami
WYDARZENIA
PDF Drukuj
sobota, 25 lutego 2012 20:46

TARGI EDUKACYJNE EDUKACJA 2012

„Twórz z nami Czwórkę”
Pod takim hasłem reklamowaliśmy naszą szkołę na targach edukacyjnych, które odbyły się 21 i 22 lutego 2012 r. w Centrum Targowo-Wystawienniczym w Lublinie. Uczniowie z klas I g, I d, i II b, wspierani przez nauczycieli, zachęcali gimnazjalistów do wyboru naszego liceum.

Więcej…
 
PDF Drukuj
środa, 22 lutego 2012 12:11

KONKURS ORTOGRAFICZNY „DYKTANDO 2012”

23 lutego (czwartek) w naszej szkole odbędzie się etap klasowy XII Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego „Dyktando 2012”. Eliminacje klasowe będą polegały na napisaniu dyktanda przygotowanego przez Organizatora Konkursu (Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Tarnogórze).

Więcej…
 
PDF Drukuj
środa, 22 lutego 2012 00:00

IV LO NA CZWARTYM MIEJSCU!

W poniedziałek 20 lutego reprezentacja dziewcząt w tenisie stołowym zajęła czwarte, najmniej lubiane przez sportowców, ale jednak finałowe miejsce. W Mistrzostwach miasta Lublina walczyło 14 drużyn,

Więcej…
 
PDF Drukuj
czwartek, 16 lutego 2012 20:17

ZASŁUŻONE WICEMISTRZOSTWO TENISISTÓW STOŁOWYCH IV LO!!!

15 lutego 2012r. odbyły się drużynowe zawody w tenisie stołowym chłopców. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Mateusz Warda - 3b i Mateusz Urban - 1e szła jak burza. Chłopcy wygrywali pojedynek za pojedynkiem ulegając tylko zdobywcom mistrzowskiego tytułu ZS nr 1 . Walka była bardzo emocjonująca i wyrównana, Mateusz Warda jako jedyny zawodnik Mistrzostw wygrał wszystkie swoje mecze. W nagrodę nasza srebrna drużyna jedzie na zawody wojewódzkie, które odbędą się 23 lutego w Zamościu. 
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!


Renata Wąsowska

Więcej…
 
PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   
środa, 15 lutego 2012 20:17

HUMANISTA WOBEC TRADYCJI I WSPÓŁCZESNOŚCI - VIII Międzynarodowa Konferencja Naukowa

 

Udział uczniów naszego Liceum w VIII Międzynarodowej Konferencji Naukowej z cyklu „Humanista wobec tradycji i współczesności”. Panel Tekst - Kontekst – Intertekst.
W dniach 5 – 6 grudnia 2011 roku uczniowie naszej szkoły ( kl. II „d” i część kl. III „g”) uczestniczyli w VIII Konferencji z cyklu „Humanista wobec tradycji i współczesności”, zatytułowanej: Tekst – Kontekst – Intertekst, zorganizowanej przez Studenckie Koło Etnolingwistów Filologii Polskiej UMCS. Podczas konferencji studenci oraz doktoranci różnych uczelni wygłosili swoje referaty.

Więcej…
 
PDF Drukuj
sobota, 07 stycznia 2012 20:53

22 GRUDNIA ODBYŁ SIĘ BOŻONARODZENIOWY KONCERT SCHOLI

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami 22 grudnia odbyła się w naszej szkole kolejna impreza uświetniająca 100-lecie Czwórki. Na to szczególne spotkanie zaprosiliśmy dawnych nauczycieli i absolwentów szkoły. Uczniowie klasy IIe przygotowali spektakl oddający niezwykłą aurę Świąt Bożego Narodzenia. W dalszej części zgromadzeni wysłuchali koncertu kolęd w wykonaniu szkolnej Scholi.

Fragmenty występów:

Jasełka

Koncert kolęd: część I i część II

 
PDF Drukuj
sobota, 07 stycznia 2012 20:41

WIZYTA W DOMU DZIECKA W PRZYBYSŁAWICACH

8 grudnia uczniowie klasy IIe odwiedzili podopiecznych Domu Dziecka w Przybysławicach. Przygotowano zabawy, wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek oraz prezenty - niespodzianki dla każdego dziecka. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej i ciepłej atmosferze. Wszyscy mamy nadzieję na zacieśnienie współpracy pomiędzy naszą szkołą i domem dziecka. 
Migawki ze spotkania: tutaj

 
PDF Drukuj

Nasi przedstawiciele w Parlamencie!

Na ostatniej sesji Parlamentu Dzieci i Młodzieży Województwa Lubelskiego pod patronatem Kuratorium Oświaty, w dn. 30.11.2011, zaprezentowali się nasi przedstawiciele: Mateusz Kwiatoń i Przemek Bobrowicz. Do ścisłego prezydium przeszedł Przemek Bobrowicz, gratulujemy!

Więcej…
 
PDF Drukuj
wtorek, 29 listopada 2011 18:39

PODSUMOWANIE KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie konkursem fotograficznym „Przyłapani na czytaniu”. Cieszymy się, że książka i tematyka z nią związana, stały się obiektem godnym utrwalenia na Waszych fotografiach.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia2122następnaostatnia »

Strona 22 z 22