Sportowa Czwórka
Wpisany przez Renata Wąsowska
wtorek, 11 kwietnia 2017 07:27

Zwycięstwo Czwórki

10 kwietnia odbył się Wielkanocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta w Lublinie.

Więcej…

czwartek, 30 marca 2017 19:43

IV Miejsce Koszykarek

Drużyna koszykarek zajęła IV miejsce w Licealiadzie M. Lublin. Niestety nie udało się wywalczyć brązowego medalu, ale i tak jesteśmy dumni z dziewczyn i jeszcze raz serdecznie gratulujemy.

Wpisany przez Julia Wilk 3D
środa, 29 marca 2017 18:07

Sportowe podsumowania: 13 - 26 marca 2017 r.

SKOKI NARCIARSKIE
PŚ w Trondheim
Kamil Stoch zajął 5. miejsce w konkursie skoków w Trondheim, zaliczanym do klasyfikacji PŚ i Raw Air.

więcej ...

środa, 22 marca 2017 19:03

Jesteśmy w Wielkim Finale

Dzisiaj tj. 22 marca reprezentacja szkoły w koszykówce awansowała do finału Licealiady pokonując z dużą przewagą rywalki z XXI LO i ZS nr 5. Dziewczęta grały w nastepującym składzie: Anna Dąbrowska, Milena Czępińska, Dominika Polak, Paulina Bednarczyk, Magdalena Kukier, Aneta Żelazowska, Paula Wolińska, Oliwia Skrzypczak i Natalia Widomska. Gratulujemy i zapraszamy na finał !!!

wtorek, 14 marca 2017 19:02

Sportowe podsumowania: 27 lutego - 12 marca 2017 r.

MŚ w Lahti
Piotr Żyła zdobył brązowy medal w indywidualnym konkursie skoczków na dużym obiekcie na MŚ w Lahti.

więcej ...

wtorek, 28 lutego 2017 13:22

Sportowe podsumowania: 13 - 26 lutego 2017 r.

PŚ w Pjongczang
Kamil Stoch zajął 3. miejsce w środowym konkursie PŚ w skokach w Pjongczang.

więcej ...

niedziela, 15 stycznia 2017 21:01

Sportowe podsumowania: 30 stycznia - 12 lutego 2017 r.

PŚ w Oberstdorfie
Kamil Stoch zajął 3. miejsce w sobotnim konkursie PŚ w lotach narciarskich w Oberstdorfie.

więcej ...

wtorek, 31 stycznia 2017 21:01

Sportowe podsumowania: 16 - 29 stycznia 2017 r.

PŚ w Zakopanem
Reprezentacja Polski w składzie Piotr Żyła, Maciej Kot, Dawid Kubacki i Kamil Stoch zajęła 2. miejsce w konkursie drużynowym PŚ w skokach w Zakopanem. Na Wielkiej Krokwi triumfowali Niemcy. Najniższy stopień podium zajęli Słoweńcy.

więcej ...

wtorek, 17 stycznia 2017 20:31

Sportowe podsumowania: 2 - 15 stycznia 2017 r.

65 TCS. w Innsbrucku
W Innsbrucku rozegrano najdłuższą pierwszą serię konkursu Pucharu Świata w sezonie 2016/2017.

więcej ...

poniedziałek, 02 stycznia 2017 16:19

Sportowe podsumowania: 12 grudnia 2016 r. - 1 stycznia 2017 r.

PŚ w Engelbergu
Pierwszy indywidualny konkurs w szwajcarskim Engelbergu był jednym z słabszych występów Polaków.

więcej ...

niedziela, 11 grudnia 2016 17:10

Sportowe podsumowania: 28 listopada - 11 grudnia 2016 r.

PIŁKA NOŻNA
Liga Mistrzów
Legia Warszawa w Lidze Europy! Jedyny polski zespół w tegorocznej Lidze Mistrzów odpadł z zawodów, w wielkim stylu pokonując Sporting Lizbona 1:0 zapewniając sobie udział w Fazie Pucharowej Ligii Europejskiej.