Sportowa Czwórka
Wpisany przez Renata Wąsowska
czwartek, 23 listopada 2017 22:14

Długa Przerwa z Yogą

Zapraszamy 28 listopada (wtorek) na Dużą Przerwę z YOGĄ (12.30 - 12.45). Czekamy na Was w sali gimnastycznej.

niedziela, 12 listopada 2017 18:30

Drugi Bieg Niepodległości - Nocna Mila

11 listopada odbył się po raz drugi Bieg Niepodległości - Nocna Mila. IV Liceum z roku na rok rośnie w siłę co zaowocowało zwycięstwem w klasyfikacji drużynowej.  Nasi uczniowie stanęli na podium również indywidualnie, Łukasz Nabit z kl. 3e zajął 2 miejsce, Agata Salamucha z kl. 2e zajęła 3 miejsce, a pan profesor Marcin Bąk w klasyfikacji nauczycieli uplasował się na 2 stopniu podium. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.

zdjęcia

środa, 11 października 2017 13:02

Sztafetowe Biegi Przełajowe

W dniu dzisiejszym tj. 11 października odbyły się zawody (Licealiada) w Drużynowych Biegach Przełajowych. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy spisali się bardzo dobrze zajmując 5 miejsca w swoich biegach. Skład sztafety dziewcząt: Iga Iwanek Ib, Klaudia Ziemian Ic, Angelika Przybył IIf, Julia KLuch IIf, Oktawia Mazurek IIb, Sylwia Sobolewska IIIe. Drużyna chłopców: Kacper Krokowski IIf, Adam Kępowicz IIId, Paweł Chilimoniuk IIId, Filip Fabijański If, Łukasz Nabit IIIe i Aleksander Flis IIIa. Serdecznie gratulujemy!

wtorek, 10 października 2017 18:44

2. Nocna Mila Niepodległości

Już po raz drugi wystartuje w Lublinie nocny bieg pamięci związany z Narodowym Świętem Niepodległości. Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora biegu. Miło nam poinformować, że grono nauczycielskie będzie reprezentować nasz wspaniały maratończyk, pan Marcin Bąk.

program zawodów

zapisy

środa, 31 maja 2017 12:32

1 czerwca - Dzień Sportu

zdjęcia

Informujemy, że jutro, tj. 1 czerwca w hali MOSiR w godzinach 9.30 -12.30 odbędą się zawody sportowe. Przypominamy także, że jutrzejszy dzień jest dniem wolnym od zajęć lekcyjnych, ale nie jest dniem wolnym od zajęć szkolnych!

program

wtorek, 11 kwietnia 2017 07:27

Zwycięstwo Czwórki

10 kwietnia odbył się Wielkanocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta w Lublinie.

Więcej…

czwartek, 30 marca 2017 19:43

IV Miejsce Koszykarek

Drużyna koszykarek zajęła IV miejsce w Licealiadzie M. Lublin. Niestety nie udało się wywalczyć brązowego medalu, ale i tak jesteśmy dumni z dziewczyn i jeszcze raz serdecznie gratulujemy.

Wpisany przez Julia Wilk 3D
środa, 29 marca 2017 18:07

Sportowe podsumowania: 13 - 26 marca 2017 r.

SKOKI NARCIARSKIE
PŚ w Trondheim
Kamil Stoch zajął 5. miejsce w konkursie skoków w Trondheim, zaliczanym do klasyfikacji PŚ i Raw Air.

więcej ...

środa, 22 marca 2017 19:03

Jesteśmy w Wielkim Finale

Dzisiaj tj. 22 marca reprezentacja szkoły w koszykówce awansowała do finału Licealiady pokonując z dużą przewagą rywalki z XXI LO i ZS nr 5. Dziewczęta grały w nastepującym składzie: Anna Dąbrowska, Milena Czępińska, Dominika Polak, Paulina Bednarczyk, Magdalena Kukier, Aneta Żelazowska, Paula Wolińska, Oliwia Skrzypczak i Natalia Widomska. Gratulujemy i zapraszamy na finał !!!

wtorek, 14 marca 2017 19:02

Sportowe podsumowania: 27 lutego - 12 marca 2017 r.

MŚ w Lahti
Piotr Żyła zdobył brązowy medal w indywidualnym konkursie skoczków na dużym obiekcie na MŚ w Lahti.