Szkoła z bogatą historią i tradycjami
Wpisany przez Katarzyna Zarębska-Grodzicka   
czwartek, 29 marca 2018 17:41

Podsumowanie I Etapu Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Ameryce Łacińskiej

27 marca odbył się I etap konkursu. Uczniowie z 29 szkół województwa lubelskiego rozwiązali test na temat czterech krajów Ameryki Łacińskiej: Brazylii, Chile, Peru oraz Kuby.

W eliminacjach wzięło udział 102 uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz 165 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Naszą szkołę reprezentowało 9 uczniów z klas II i III. Do drugiego etapu zakwalifikowały się: Magdalena Kucharska (klasa 2d), Natalia Capała (klasa 2b) oraz Daria Ustrzycka (klasy 3f) i będą reprezentować naszą szkołę w finale konkursu, który odbędzie się 23 kwietnia 2018 r.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w II etapie !!!