Szkoła z bogatą historią i tradycjami
Wpisany przez Julia Figiel kl. 2b – Samorząd Uczniowski   
piątek, 16 lutego 2018 20:49

Szkoła Nocą

Chcesz spędzić niezapomnianą noc w naszej Czwórce? My Ci to ułatwimy! Druga edycja akcji „Szkoła Nocą” odbędzie się 2 marca (piątek) i będzie trwała od 20.00 aż do rana w sobotę! Zapraszamy Uśmiech

W programie: ecape room przygotowany przez nasze szkolne wolontariuszki, które zdobyły doświadczenie w poprzedniej edycji przygotowując „Salę lekcyjną Stefanii Sempołowskiej”. Rozrywki dostarczy także pokój gier, gdzie będzie można m.in. pograć w planszówki, ale także zintegrować się dzięki różnym zabawom drużynowym. Niezapomnianych wrażeń dostarczą nam rozgrywki sportowe. Specjalnym punktem programu będzie pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu profesjonalnej grupy tanecznej. Po występie udzielą nam lekcji, jak zabłysnąć na parkiecie Uśmiech
Nie wiem jak Wy, ale my nie wyobrażamy sobie piątkowego wieczoru bez dobrego filmu. Dlatego w salach naszej szkoły, będą wyświetlane filmowe hity, które sami wybierzecie. Dla zmęczonych wrażeniami będzie możliwość odzyskania sił w miejscu do tego przeznaczonym. Ostatnim elementem tego wydarzenia będzie wspólne Czwórkowe śniadanie na które przynieście swoje ulubione smakołyki.
Co zrobić, aby uczestniczyć z nami w tym wydarzeniu? Wystarczy, że masz dobre, bardzo dobre lub wzorowe zachowanie. Zapisy prowadzimy do 22 lutego (czwartek) podczas długich przerw (godz. 12.30-12.45) przy sali 29.
WAŻNE! Przy zapisie prosimy o dostarczenie zgody od rodziców/ opiekunów na udział w akcji, wraz z numerem telefonu do rodziców. Konieczne jest także dostarczenie zgody na samodzielny powrót do domu w sobotę rano. Bilet wstępu – 5 zł.
Organizator wydarzenia zapewnia uczestnikom: sok, wodę, herbatę, kawę, dlatego bardzo prosimy, aby nie zabierać ze sobą napojów. Przynieście za to jedzonko, śpiwór, karimatę itp., aby było Wam cieplutko spać.
Startujemy o godzinie 20.00. Możliwość wejścia wyłącznie do godziny 20.30, ponieważ później szkoła zostanie zamknięta.