Szkoła z bogatą historią i tradycjami
Wpisany przez Maryla Mielniczuk   
poniedziałek, 25 września 2017 19:47

Kochani pierwszoklasiści!

Może już wiecie lub jeszcze nie - w naszej szkole działa Szkolne Koło Wolontariatu "WOLę 4". Organizujemy i współorganizujemy w ramach niego wiele akcji w szkole oraz poza nią (w zakładce "Wolontariat" możecie zobaczyć finały kilku z nich). Oprócz kiermaszów i zbiórek pomagamy na przykład przy Orszaku Świętego Mikołaja i organizujemy spotkania z dziećmi z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie (ale nie tylko!).
Mamy teraz początek roku szkolnego i wiele super pomysłów na ten okres, lecz mamy nadzieję, że niektórzy z Was będą chcieli brać udział nie tylko w finałach, lecz także przy kwestiach organizacyjnych, a może nawet ktoś podsunie ciekawą propozycję na coś nowego?
I właśnie z tą nadzieją ogłaszamy spotkanie SKW "WOLę 4" 28 września (czwartek) o godzinie 15.20 w Sali nr 43. Zapraszamy wszystkich chętnych do dołączenia do naszego grona, by bawić się, pomagać i pracować nad sobą! Wierzymy, że wspólnie możemy coś zdziałać, a im więcej nas będzie tym więcej damy radę zrobić!
W razie braku możliwości dotarcia na to spotkanie, prosimy kierować się do Pani Joanny Wardy lub Pani Iwony Kołbuk-Żołneczko.
Serdecznie zapraszamy ! Do zobaczenia!

SKW "WOLę 4"
"Praca dla innych - praca nad sobą"