Szkoła z bogatą historią i tradycjami
sobota, 16 września 2017 23:06

Oferta zajęć dodatkowych - I semestr roku szkolnego 2017/2018

Zachęcamy do udziału w zajęciach dodatkowych w I semestrze roku szkolnego 2017/2018.

Imię Nazwisko Nazwa zajęć Dzień tygodnia Godziny Przedmiot
Małgorzata Badurowicz Gazeta szkolna ""Czwórka z plusem"" poniedziałek 13.30-14.30 biblioteka
Ewa Banasiuk-Chęcińska wyrównawcze środa 10:55-11:40 matematyka klasa 1
Ewa Bujnowska Powtórka dla maturzystów środa 13.35-14.20 język angielski
Jerzy Chowaniec Zespół wokalno - instrumentalny ""Na Miarę"" piątek 11:45-12:30 zajęcia o charakterze artystycznym
Patrycja Gajewska fakultety klasa 3d wtorek 8.20-9.05 język polski
Agnieszka Gąsiorowska Fakultety dla uczniów klasy 3a (gr.1) - zakres podstawowy wtorek 13.35- 14.20 język polski
Agnieszka Gąsiorowska Fakultety dla uczniów klasy 3a (gr.2) - zakres podstawowy czwartek 12.45-13.30 język polski
Urszula Głos Fakultety z fizyki wtorek 7:30 - 8:15 fizyka
Grażyna Gorczyńska Fakultety przygotowujące do matury poniedziałek 13.35- 14.20 język niemiecki
Teresa Gralewska maturalne rozszerzenie środa 11.45-12.30 14.30-15.15 język angielski
Maria Krupa Matematyka - klasa druga - poziom podstawowy poniedziałek 8.20 - 9.05 matematyka
Maria Krupa Matematyka - klasa druga - poziom rozszerzony poniedziałek 7.30 - 8.15 matematyka
Iwona Kołbuk-Żołneczko Samorządność uczniowska wtorek 13.30-14.30 Samorząd Uczniowski IV LO
Justyna Krupińska Spotkania redakcji gazety szkolnej ""Czwórka z plusem"" poniedziałek 13.35-14.20 warsztaty dziennikarskie
Justyna Krupińska Zajęcia poszerzające zainteresowania humanistyczne piątek 13.35-14.20 język polski
Andrzej Ławecki SKS - siatkówka dz/chł , piłka nożna dz/chł poniedziałek, środa, czwartek
16:05 - 17:50 wychowanie fizyczne
Anna Marcinkowska Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka polskiego dla kl. III b, III c - zakres podstawowy i rozszerzony. poniedziałek 7.30 - 8.15 język polski
Anna Marcinkowska Konsultacje z języka polskiego dla kl. III e - zakres rozszerzony - realizowane w zależności od potrzeb uczniów. środa 7.30 - 8.15 język polski
Ewa Mochol fakultety z historii poniedziałek 7.30 - 8.15 historia
Renata Osuch Zajęcia wyrównawcze i utrwalające wiedzę dla uczniów kl. I i II
czwartek
7.30 - 8.15 język niemiecki
Anna Pałys rozszerzające dla IIIa środa 7:30 - 8:15 matematyka
Anna Pałys rozszerzające dla IIIe piątek 8:20 - 9:05 matematyka
Anna Pałys wyrównujące czwartek 7:30 - 8:15 matematyka
Anna Pałys wyrównujące IIId i IIIe piątek 7:30 - 8:15 matematyka
Anna Pałys wyrównujące dla IIIa środa 12:45 - 13:30 matematyka
Anna Pogorzelska Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego - poziom rozszerzony wtorek 13.35 - 14.20 matematyka
Anna Pogorzelska Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego - poziom podstawowy środa 14.30-15.15 matematyka
Anna Pogorzelska Zajęcia wyrównawcze dla klas pierwszych środa 15.20 - 16.05
matematyka
Anna Pogorzelska Zajęcia wyrównawcze dla klas trzecich czwartek
10.00-10.45 matematyka
Iwona Słowińska fakultety IIIE poniedziałek 10:55-11:40 historia
Marzena Szczepaniak Zajęcia wyrównawcze z biologii czwartek 7.30-8.15 biologia
Wiesława Usar zajęcia wyrównawcze dla klas pierszych piątek 15.20-16.05 matematyka
Wiesława Usar zajęcia wyrównawcze dla klas drugich piątek 14.30-15.15 matematyka
Wiesława Usar matematyka dla chętnych piątek 16.00-16.45 matematyka
Joanna Warda Matura Training wtorek 13:35-14.20 język angielski
Beata Zakrzewska Fakultety dla maturzystów wtorek 13.35-14.20 język angielski
Katarzyna Zarębska - Grodzicka Zajęcia rozszerzające przygotowujące do matury rozszerzonej dla klas III piątek 8.20 - 9.05 język hiszpański
Magdalena Żak-Szczypek zajęcia przygotowujące do matury środa 13.35-14.20 geografia