Szkoła z bogatą historią i tradycjami
Wpisany przez Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Wolontariatu   
poniedziałek, 05 czerwca 2017 22:00

Noc w Czwórce

Chcesz miło spędzić czas w naszej szkole nocą? My Ci to ułatwimy! Noc w Czwórce odbędzie się 9 czerwca (piątek) i będzie trwała od godz. 20.00 do rana w sobotę! Zapraszamy.

W programie: podróż po smakach kuchni państw takich jak Japonia czy Hiszpania, escape room przygotowany przy współpracy z „Let me Out” w Lublinie. Rozrywki dostarczy także pokój gier, gdzie będzie można m.in. pograć w planszówki, ale też zintegrować się dzięki różnym zabawom drużynowym. Nie wiem jak Wy, ale my nie wyobrażamy sobie piątkowego wieczoru bez dobrego filmu. Dlatego w salach naszej szkoły, będą wyświetlane filmowe hity :)
Co zrobić, aby uczestniczyć z nami w tym wydarzeniu? Wystarczy, że masz dobre, bardzo dobre lub wzorowe zachowanie. Zapisy prowadzimy do 7 czerwca (środa) podczas długich przerw (godz. 12.30-12.45) w sali 29.
WAŻNE! - Przy zapisie prosimy o dostarczenie zgody od rodziców/opiekunów na udział w akcji, wraz z numerem telefonu do rodziców. Konieczne jest także dostarczenie zgody na samodzielny powrót do domu w sobotę rano.
Organizator wydarzenia zapewnia uczestnikom: sok, wodę, herbatę i kawę, dlatego bardzo prosimy, aby nie zabierać ze sobą żadnych napojów. Przynieście za to śpiwór, karimatę itp., aby było Wam cieplutko spać.
Startujemy o godz. 20.00. Możliwość wejścia wyłącznie do godz. 20.30.