Szkoła z bogatą historią i tradycjami
piątek, 24 lutego 2017 22:57

Oferta zajęć dodatkowych - II semestr roku szkolnego 2016/2017

Zachęcamy do udziału w zajęciach dodatkowych w II semestrze roku szkolnego 2016/2017.

 

Imię Nazwisko Nazwa zajęć Dzień tygodnia Godziny Przedmiot
Aneta Teterycz Warsztaty teatralne Czwartek 15.15 – 16.30 Język polski
Katarzyna Zarębska- Grodzicka Koło języka hiszpańskiego dla klas 1 poniedziałek (co drugi tydzień) 9.10 – 9.55 język hiszpański
Beata Zakrzewska Zajęcia dla maturzystów poniedziałek 12.45 – 13.30 język angielski
Jerzy Chowaniec Zespół wokalno - instrumentalny ""Na Miarę"" środa 11:45 - 12:30 Zajęcia o charakterze artystycznym
Anna Pałys Zajęcia wyrównawcze dla klas II - poziom podstawowy poniedziałek 8.20 – 9.05 matematyka
Zajęcia wyrównawcze dla klas II - poziom rozszerzony piątek 8.20 – 9.05 matematyka
Zajęcia rozwijające - kl.III środa 7.30 – 8.15 matematyka
czwartek 8.20 – 9.05 matematyka
poniedziałek 7.30 – 8.15 matematyka
środa 9.10 – 9.55 matematyka
Anna Marcinkowska Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka polskiego dla kl. III ""c"" - zakres podstawowy i rozszerzony. piątek 7.30 - 8.15 język polski
Praca z uczniem zdolnym – przygotowanie do Olimpiady Literatury i Języka Polskiego w roku szkolnym 2017/2018. czwartek 14.30 - 15.15 język polski
Magdalena Żak-Szczypek Zajęcia przygotowujące do matury środa 13.35 – 14.20 geografia
Agnieszka Gąsiorowska Fakultety dla uczniów klas 3- zakres podstawowy wtorek 14.30- 16.00 język polski
Zajęcia wyrównawcze dla uczniów klas 3 czwartek 15.20-16.05 język polski
Ewa Banasiuk-Chęcińska Przygotowanie do matury piątek 7.30 – 8.15 matematyka
Ewa Mochol Zajęcia fakultatywne z historii dla kl. III czwartek 14.20 - 15.15 historia
Aneta Teterycz Zajęcia wyrównawcze dla uczniów klas I poniedziałek 14:30 - 15:15 Język polski
Urszula Głos Fakultety z fizyki środa 7.30 – 8.15 fizyka
Wiesława Usar Fakultety dla maturzystów wtorek 14.30-15.15 matematyka
Zajęcia wyrównawcze dla klas pierszych piątek 14.30-15.15 matematyka
Jadwiga Bednarz SKS poniedziałek 16.10-17.10 siatkówka
SKS piątek 16.10-18.10 siatkówka
Justyna Krupińska Zajęcia wyrównawcze dla klas drugich wtorek 15.20 - 16. 05 Język polski
Renata Osuch Zajęcia dla maturzystów środa 15:20 - 16:05 język niemiecki
Andrzej Ławecki SKS środa 16:00 - 17:00 Piłka nożna
SKS czwartek 16:00 - 17:00 Piłka nożna
SKS wtorek 14:00 - 15:30 Pływanie
Grażyna Gorczyńska Zajęcia poszerzające wiedzę leksykalno-gramatyczną czwartek 10.00-10.45 Język niemiecki
Marzena Szczepaniak Zajęcia wyrównawcze z biologii piątek 08.20 - 09.05 biologia
Maria Krupa Zajęcia dla klas pierwszych – poziom rozszerzony poniedziałek 13.35 – 14.20 matematyka
Zajęcia dla klas pierwszych – poziom podstawowy środa 9.10 – 9.55 matematyka
Rafał Zarębski Zajęcia dla maturzystów czwartek 12.45 - 13.30 język hiszpański