Szkoła z bogatą historią i tradycjami
sobota, 24 września 2016 22:57

Oferta zajęć dodatkowych - I semestr roku szkolnego 2016/2017

Zachęcamy do udziału w zajęciach dodatkowych w I semestrze roku szkolnego 2016/2017.

Imię Nazwisko Nazwa zajęć Dzień tygodnia Godziny Przedmiot
Małgorzata Badurowicz Redakcja gazety szkolnej ""Czwórka z plusem"" poniedziałek 14.30 - 15.15 biblioteka szkolna
Ewa Banasiuk-Chęcińska Przygotowanie do matury czwartek 12.45 - 13.30 matematyka
Ewa Banasiuk-Chęcińska Przygotowanie do matury piątek 7.30 - 8.15 matematyka
Justyna Dudka Chemia  -  rozwijanie zainteresowania przedmiotem środa 15.20  -  16.05 chemia
Agnieszka Gąsiorowska Fakultety dla uczniów klas 3- zakres rozszerzony środa - co dwa tygodnie 13.35 - 15.15 język polski
Agnieszka Gąsiorowska Zajęcia dodatkowe dla uczniów klasy 1 ""f"" poniedziałek 10.00 - 10.45 język polski
Agnieszka Gąsiorowska COOLturalna ""Czwórka"" według odrębnego planu według odrębnego planu język polski
Agnieszka Gąsiorowska Fakultety dla klas 3- zakres podstawowy czwartek 14.30-15.15 język polski
Urszula Głos Fakultety z fizyki wtorek 7.30 - 9.05 fizyka
Teresa Gralewska Zajęcia dla maturzystów piątek 7.30 - 8.15 język angielski
Maria Krupa Matematyka dla klasy IA poniedziałek 14.30 - 15.15 matematyka
Maria Krupa Matematyka dla klasy IB środa 8.20 - 9.05 matematyka
Justyna Krupińska Redakcja gazety szkolnej ""Czwórka z plusem"" poniedziałek 14.30 - 15.15 warsztaty dziennikarskie
Justyna Krupińska Zajęcia poszerzające zainteresowania humanistyczne środa 16.15 - 17.00 język polski
Anna Marcinkowska Zajęcia przygotowujące ucz. kl. III c do egzaminu maturalnego z j. polskiego. piątek - co dwa tygodnie 7.30 - 8.15 język polski
Ewa Mochol Zajęcia fakultatywne z historii - przygotowanie do matury. wtorek 14.20 - 15.50 historia
Anna Nermer Zajęcia fakultatywne dla uczniów przygotowujących się do matury rozszerzonej środa 8.20 - 9.10 język angielski
Renata Osuch Zajęcia dodatkowe z języka niemieckiego dla maturzystów klas III piątek 12.45 -13.30 Język niemiecki
Anna Pałys Zajęcia wyrównawcze dla klas II - poziom podstawowy poniedziałek 8.20 - 9.05 matematyka
Anna Pałys Zajęcia wyrównawcze dla klas II - poziom rozszerzony piątek 8.20 - 9.05 matematyka
Anna Pałys Fakultety dla kl.IIIa środa 7.30 - 8.15 matematyka
Anna Pałys Zajęcia rozwijające - kl.III piątek 7.30 - 8.15 matematyka
Anna Pogorzelska Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym wtorek 8.20 - 9.10 matematyka
Iwona Słowińska Konsultacje dla maturzystów poniedziałek 8.45 - 9.10 historia
Małgorzata Stadnicka Biologia - zajęcia wyrównawcze piątek 7.30 - 8.20 biologia
Marzena Szczepaniak Zajęcia wyrównawcze piątek 8.20 - 9.05 biologia
Aneta Teterycz Zajęcia rozwijające zainteresowania humanistyczne środa 16.00 - 17.30 język polski
Aneta Teterycz Grupa teatralna INCOGNITO czwartek 15.15 - 16.45 język polski
Wiesława Usar Matematyka co drugi wtorek 14.30 - 16.00 matematyka
Wiesława Usar Zajęcia wyrównawcze dla klas pierszych piątek 15.20 - 16.05 matematyka
Joanna Warda Successful English - zajęcia dodatkowe przygotowujące do matury wtorek 14.30 - 15.15 język angielski
Beata Zakrzewska Zajęcia dla maturzystów poniedziałek 13.35  -14.20 język angielski
Katarzyna Zarębska-Grodzicka Zajęcia poszerzające umiejętności językowe dla klas pierwszych (gr. 1) poniedziałek 10.00 - 10.45 język hiszpański
Katarzyna Zarębska-Grodzicka Zajęcia poszerzające umiejętności językowe dla klas pierwszych (gr. 2) wtorek 8.20 - 9.05 język hiszpański
Rafał Zarębski Fakultety przygotowujące do matury z języka hiszpańskiego czwartek 12.45 - 13.30 język hiszpański
Magdalena Żak-Szczypek Zajęcia przygotowyjące do matury środa 13.35 - 14.20 geografia