Szkoła z bogatą historią i tradycjami
czwartek, 24 września 2015 15:35

Komunikat w sprawie wypełniania deklaracji maturalnych - aktualizacja!

Informujemy, że w piątek 25 września do godz. 12.00 powinny zostać udostępnione elektroniczne deklaracje przystąpienia do egzaminu maturalnego w sesji 2015/2016.

Sposób wypełniania i przekazywania deklaracji jest opisany TU. Osoby wypełniające deklaracje w naszej bibliotece szkolnej zapiszą plik z dokumentem w odpowiednim katalogu. Wszyscy pozostali proszeni są o wysłanie pliku pocztą elektroniczną na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W temacie wiadomości proszę podać oznaczenie klasy /np 3A/. Absolwenci oznaczają klasę symbolem 3P.

Podajemy kod szkoły, niezbędny do prawidłowego wypełnienia deklaracji: 066301-01104.

Przy wypełnianiu deklaracji proszę wyłączyć przycisk Caps Lock!

 

Komunikat w sprawie wypełniania deklaracji maturalnych

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi składania deklaracji maturalnych wyjaśniamy, że wypełnianie deklaracji odbywa się w naszej szkole przy pomocy narzędzi firmy Vulcan dostępnych na stronie maturzysta.vulcan.pl. Strona jest jeszcze w trakcie uaktualniania, więc należy się zaczekać, aż będzie działać /zwykle jest to ok. 24 - 26 września/. Wtedy też pojawi się szczegółowy opis sposobu wypełniania, drukowania i dostarczania deklaracji. Proszę nie wypełniać druków zamieszczonych na stronie CKE /wyjątkiem są osoby, które z przyczyn losowych mogą być nieobecne i nie będą mogły wypełnić deklaracji w sposób elektroniczny. Proszę się nie niepokoić opóźnieniami firmy Vulcan, bo na pewno wszyscy w terminie złożą deklarację. Przypominamy również, że osoby, które zechcą skorzystać z dostosowania warunków na egzaminie dojrzałości powinny złożyć wymagane dokumenty razem z deklaracją /opinia z poradni o dysfunkcjach lub zaświadczenie lekarskie/.