Szkoła z bogatą historią i tradycjami
środa, 23 września 2015 16:35

Komunikat w sprawie wypełniania deklaracji maturalnych

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi składania deklaracji maturalnych wyjaśniamy, że wypełnianie deklaracji odbywa się w naszej szkole przy pomocy narzędzi firmy Vulcan, dostępnych na stronie maturzysta.vulcan.pl. Strona jest jeszcze w trakcie uaktualniania, więc należy zaczekać, aż będzie działać /zwykle jest to ok. 24 - 26 września/.

Wtedy też pojawi się szczegółowy opis sposobu wypełniania, drukowania i dostarczania deklaracji. Proszę nie wypełniać druków zamieszczonych na stronie CKE /wyjątkiem są osoby, które z przyczyn losowych mogą być nieobecne i nie będą mogły wypełnić deklaracji w sposób elektroniczny/. Proszę się nie niepokoić opóźnieniem firmy Vulcan, bo na pewno wszyscy w terminie złożą deklarację. Przypominamy również, że osoby, które zechcą skorzystać z dostosowania warunków przeprowadzania egzaminu dojrzałości powinny złożyć wymagane dokumenty razem z deklaracją /opinia z poradni o dysfunkcjach lub zaświadczenie lekarskie/.

 

Komunikat w sprawie wypełniania deklaracji maturalnych

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi składania deklaracji maturalnych wyjaśniamy, że wypełnianie deklaracji odbywa się w naszej szkole przy pomocy narzędzi firmy Vulcan dostępnych na stronie maturzysta.vulcan.pl. Strona jest jeszcze w trakcie uaktualniania, więc należy się zaczekać, aż będzie działać /zwykle jest to ok. 24 - 26 września/. Wtedy też pojawi się szczegółowy opis sposobu wypełniania, drukowania i dostarczania deklaracji. Proszę nie wypełniać druków zamieszczonych na stronie CKE /wyjątkiem są osoby, które z przyczyn losowych mogą być nieobecne i nie będą mogły wypełnić deklaracji w sposób elektroniczny. Proszę się nie niepokoić opóźnieniami firmy Vulcan, bo na pewno wszyscy w terminie złożą deklarację. Przypominamy również, że osoby, które zechcą skorzystać z dostosowania warunków na egzaminie dojrzałości powinny złożyć wymagane dokumenty razem z deklaracją /opinia z poradni o dysfunkcjach lub zaświadczenie lekarskie/.