Szkoła z bogatą historią i tradycjami
niedziela, 13 września 2015 16:57

Oferta zajęć dodatkowych - I semestr roku szkolnego 2015/2016

Zachęcamy do udziału w zajęciach dodatkowych w I semestrze roku szkolego 2015/2016.

Imię i nazwisko Nazwa zajęć Dzień tygodnia Godziny Przedmiot
Małgorzata Badurowicz Zajęcia biblioteczne poniedziałek 13.30-14.30 Biblioteka szkolna
Małgorzata Stadnicka Zajęcia dodatkowe z biologii 2015/16 środa 7.30-8.15 Biologia
Beata Zacharzewska Fakultety dla maturzystów piątek 8.20-9.05 Biologia
Justyna Dudka Chemia - fakultety dla maturzystów poniedziałek 13.35 - 14.20 Chemia
Justyna Dudka Chemia - fakultety dla maturzystów wtorek 15.15 - 16.05 Chemia
Waldemar Radziwiłko Koło strzeleckie piątek 16-19 Edukacja dla bezpieczeństwa
Urszula Głos Fakultety z fizyki środa 12:45 – 14:20 Fizyka
Magdalena Żak-Szczypek Zajęcia przygotowyjące do matury czwartek 13.30-15.15 Geografia
Ewa Mochol Zajęcia fakultatywne z historii poniedziałek 7.30 - 8.15 Historia
Iwona Słowińska Fakultety IIIE poniedziałek 12:45-13:30 Historia
Iwona Słowińska Fakultety IIIF piątek 7:30-8:15 Historia
Beata Zakrzewska Fakultety dla maturzystów środa 13.30 - 14.20 Język angielski
Anna Nermer Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego na poziomie advanced czwartek 13.35 - 14.20 Język angielski
Teresa Gralewska Przygotowanie do matury na poziomie rozszerzonym wtorek 8.20 - 9.05 Język angielski
Ewa Bujnowska Fakultety z języka angielskiego - poziom podstawowy piątek 7.30-8.15 Język angielski
Rafał Zarębski Fakultety z języka francuskiego czwartek 12.45-13.30 język francuski
Rafał Zarębski Kółko języka francuskiego Piątek 15.20-16.05 język francuski
Katarzyna Zarębska - Grodzicka Zajęcia poszerzające wiedzę oraz przygotowujące do matury podstawowej i rozszerzonej piątek 12.30- 13.30 Język hiszpański
Bożena Twarowska Łacina od podstaw wtorek 11.45-12.30 Język łaciński
Renata Osuch Zajęcia dodatkowe z języka niemieckiego dla maturzystów klasy IIId czwartek 12:45 -13:30 Język niemiecki
Justyna Krupińska Zajęcia przygotowujące do matury z języka polskiego wtorek 15: 15- 16:00 Język polski
Anna Marcinkowska Zajęcia przygotowujące ucz. kl. III c do egzaminu maturalnego z j. polskiego wtorek 13.30 - 14.20 Język polski
Anna Marcinkowska Zajęcia przygotowujące ucz. kl. III a do egzaminu maturalnego z j. polskiego wtorek 13.30 - 14.20 Język polski
Aneta Teterycz Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka polskiego czwartek 14:30 - 16:00 Język polski
Aneta Teterycz Grupa teatralna INCOGNITO poniedziałek wg potrzeb Język polski
Edyta Rzeźnicka przygotowanie do egzaminu maturalnego wtorek 14.30-15.15 Język rosyjski
Maria Krupa Matematyka dla klasy III A poniedziałek 8.20 - 9.55 Matematyka
Ewa Banasiuk-Chęcińska Zajęcia wyrównawcze poniedziałek 8:20 - 9:05 Matematyka
Anna Pałys Zajęcia wyrównawcze dla klas I piątek 8:20 - 9:05 Matematyka
Anna Pałys Zajęcia rozwijające dla klasy II czwartek 14:30 - 15:15 Matematyka
Wiesława Usar Fakultety dla maturzystów poniedziałak 15.20-16.55 Matematyka
Anna Pogorzelska Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego wtorek 7.30-8.15 Matematyka
Anna Pogorzelska Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego środa 7.30-8.15 Matematyka
Jerzy Chowaniec Zespół wokalno - muzyczny ""Na Miarę"" poniedziałek lub inny dzień w zależności od potrzeb 14:30 - 15:15 Pozaprzedmiotowe
Cezary Kowalski Grupa liturgiczna i schola piątek 14.25- 15.10 Religia
Iwona Kołbuk Czego Jaś się nie nauczy tego Jan nie będzie umiał"" - samorządność uczniowska. wtorek 13.30-14.30 Samorząd Uczniowski IV LO
Justyna Krupińska Spotkania redakcji gazety szkolnej ""Czwórka z plusem"" poniedziałek 13:35- 14:20 Warsztaty dziennikarskie
Waldemar Radziwiłko Konsultacje plastyczne piątek 12.45 - 13.30 Wiedza o kulturze
Marcin Bąk Fakultety dla maturzystów III D czwartek 13:35-14:20 Wos
Andrzej Ławecki badminton czwartek 10:00 - 10:45 Wychowanie fizyczne
Andrzej Ławecki SKS – piłka nożna / koszykówka środa 15:15 - 16:45W Wychowanie fizyczne