Sportowa Czwórka

Wpisany przez Andrzej Ławecki
środa, 05 grudnia 2018 17:43

Sukces piłkarskiej reprezentacji Czwórki

Nasi piłkarze zajęli bardzo wysokie IV miejsce w rozgrywkach Licealiady w halowej piłce nożnej. Przez kolejne etapy rozgrywek szli jak burza zajmując pierwsze miejsca w grupach (jako jedyni w całych rozgrywkach w bezpośrednim meczu pokonali późniejszego triumfatora mistrzostw - drużynę ALMS).

Więcej…

Wpisany przez Renata Wąsowska
piątek, 05 października 2018 21:22

Brązowy medal dla naszych lekkoatletek

Dzisiaj tj. 5 października odbyła się Szkolna Liga Lekkoatletyczna Szkół Średnich - Licealiada. Drużyna naszego liceum wywalczyła brązowy medal i zdobyła puchar za trzecie miejsce.

Więcej…

czwartek, 20 września 2018 19:55

Bardzo dobry występ reprezentacji dziewcząt i chłopców IV LO w sztafetowych biegach przełajowych

Dzisiaj tj. 20 września odbyły się sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców szkół średnich. Reprezentanci naszej szkoły  zajęli  wysokie piąte miejsce w swoich konkurencjach.