Nasza oferta


Szkoła z bogatą historią i tradycjami   
wtorek, 25 października 2016 18:30

COOLturalna Czwórka

Serdecznie zapraszamy na spotkania z kulturą.

plakat
opis działania

 
Wpisany przez Justyna Krupińska   
poniedziałek, 24 października 2016 19:53

Warsztaty typograficzne w Domu Słów

Pasjonatki humanistki z klasy 3B i 2F tworzyły dziś na zajęciach pozalekcyjnych w Domu Słów prawdziwe arcydzieła.

zdjęcia

 
Wpisany przez Renata Wąsowska   
niedziela, 23 października 2016 16:23

Chęć na pięć - nie tylko biegowo

23 października odbył się pierwszy bieg z cyklu "Chęć na pięć". Tradycyjnie już IV LO reprezentował pan Marcin Bąk. Oprócz reprezentacji biegowej nasza szkoła miała swojego przedstawiciela w strefie gastronomicznej, Magda Jamróz z klasy 2d pomagała przy wydawaniu posiłków strudzonym i spragnionym biegaczom. Zachęcamy wszystkich do wzięcia przykładu z pana profesora i Magdy.

 
Wpisany przez Ewa Mochol   
sobota, 22 października 2016 18:05

O tym nie można zapomnieć ...

21.10.2016 grupa uczniów z IV LO im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie pod opieką Ewy Mochol wzięła udział w projekcie edukacyjnym przygotowanym przez Instytut Pamięci Narodowej w Warszawie pt.: "O tym nie można zapomnieć. Losy kobiet, które przeżyły piekło obozów i łagrów".

Więcej…
 
piątek, 21 października 2016 14:11

Bieg Niepodległości „1 Nocna Mila Niepodległości“

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w Biegu Niepodległości „1 Nocna Mila Niepodległości“ organizowanym w Lublinie przez Kuratorium Oświaty w Lublinie przy współpracy z Fundacją „Ruchu Solidarności Rodzin”. Bieg zostanie zorganizowany w Centrum Lublina w dniu Narodowego Święta Niepodległości.

 
piątek, 21 października 2016 12:22

Wizyta młodzieży z Izraela

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wizyty młodzieży z miejscowości Netanya. Fotorelację przygotowali nasi uczniowie: Patrycja Staszewska i Łukasz Sobiesiak z klasy IB.

 
Wpisany przez Aneta Teterycz   
piątek, 21 października 2016 08:20

XIV edycja Konkursu Recytatorsko-Krasomówczego „W kręgu poezji Grażyny Chrostowskiej, lubelskiej przedstawicielki pokolenia Kolumbów”

W dniu 20 października 2016 r. w Galerii Malarstwa Muzeum Lubelskiego odbył się finał XIV edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorsko – Krasomówczego „W kręgu poezji Grażyny Chrostowskiej, lubelskiej przedstawicielki pokolenia Kolumbów” zorganizowany przez Muzeum Martyrologii „Pod Zegarem”, Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego, Gimnazjum nr 8 im. Grażyny Chrostowskiej i IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie.

Więcej…
 
Wpisany przez Beata Zakrzewska   
czwartek, 20 października 2016 10:34

Spotkanie ze studentami AIESEC

W ramach współpracy z Międzynarodową Studencką Organizacją AIESEC w dniach 10-13 października gościliśmy w naszej szkole studentkę z Moskwy. Warsztaty były prowadzone w języku angielskim. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z kulturą  oraz obyczajami Rosji, a także ćwiczyć swoje umiejętności językowe.

 
Wpisany przez Renata Wasowska   
środa, 19 października 2016 21:21

Spotkanie z przedstawicielami policji

W środę 19 października odbyło się spotkanie zorganizowane dla klas pierwszych z paniami policjantkami z KMP w Lublinie.

Więcej…
 
Wpisany przez Justyna Krupińska   
środa, 19 października 2016 21:20

Konkurs „W kręgu poezji Grażyny Chrostowskiej, lubelskiej przedstawicielki pokolenia Kolumbów” - eliminacje międzyszkolne

18 października 2016 r. odbyły się międzyszkolne eliminacje XIV edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorsko – Krasomówczego „W kręgu poezji Grażyny Chrostowskiej, lubelskiej przedstawicielki pokolenia Kolumbów”. W konkursie wyróżnieni zostali:

Więcej…
 
Wpisany przez Iwona Słowińska   
poniedziałek, 17 października 2016 16:24

Magiczny Lublin Jagiellonów

W imieniu wszystkich organizatorów zapraszamy do udziału w II edycji konkursu historyczno-krasomówczego „Magiczny Lublin Jagiellonów - złote czasy, złote kury, piękne krajobrazy”.

program konkursu

regulamin konkursu

formularz zgłoszeniowy

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »