Nasza oferta


Szkoła z bogatą historią i tradycjami   
sobota, 30 września 2017 08:13

XXIV Rajd Klas Pierwszych

29 września uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w tradycyjnym Rajdzie Klas Pierwszych. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

 
środa, 27 września 2017 20:44

Święto Szkoły - Dzień Patronki

2 października obchodzimy w naszej szkole Święto Szkoły. Dzień ten jest poświęcony historii szkoły i Stefanii Sempołowskiej - patronce IV Liceum Ogólnokształcącego. Jest to dzień wolny od zajęć lekcyjnych, przeznaczony na uroczyste akademie i na ślubowanie klas pierwszych.

plakat

Więcej…
 
Wpisany przez Justyna Krupińska   
wtorek, 26 września 2017 12:02

Szkolny etap Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorsko-Krasomówczego

Informujemy, że szkolny etap Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorsko-Krasomówczego "W kręgu poezji Grażyny Chrostowskiej, lubelskiej przedstawicielki pokolenia Kolumbów" odbędzie się w środę 4 października 2017 r. o godzinie 10.55 w bibliotece szkolnej. Zapraszamy.

 
Wpisany przez Maryla Mielniczuk   
poniedziałek, 25 września 2017 19:47

Kochani pierwszoklasiści!

Może już wiecie lub jeszcze nie - w naszej szkole działa Szkolne Koło Wolontariatu "WOLę 4". Organizujemy i współorganizujemy w ramach niego wiele akcji w szkole oraz poza nią (w zakładce "Wolontariat" możecie zobaczyć finały kilku z nich).

Więcej…
 
Wpisany przez Małgorzata Badurowicz   
niedziela, 24 września 2017 20:51

Czytajmy!

Pierwsza partia książek, zakupionych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa - Priorytet 3, czeka już na czytelników w bibliotece szkolnej. ZAPRASZAMY:)

http://4lo.lublin.pl/biblio/

 
Wpisany przez Agnieszka Hojda   
sobota, 23 września 2017 23:21

Spotkanie Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół IV LO im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie CZWÓRKA

Po kilku spotkaniach i próbach zarejestrowania naszego Stowarzyszenia wreszcie nasze wysiłki uwieńczone zostały sukcesem. Jesteśmy zarejestrowani w KRS. W związku z powyższym czas ruszyć dalej z naszymi pomysłami, inicjatywami i marzeniami. W dniu 26 września, we wtorek zapraszam o godz. 18.00 na Wzgórze Czwartkowe do siedziby IV Liceum na pierwsze spotkanie naszego STOWARZYSZENIA.

Proszę poinformujcie lub zabierzcie swoich kolegów i koleżanki - absolwentów i przyjaciół naszego Liceum.

Do zobaczenia we wtorek!

 
Wpisany przez Iwona Słowińska   
sobota, 23 września 2017 22:44

Smaki wielokulturowego Lublina i Lubelszczyzny wczoraj, dziś

22 września w naszej szkole odbyła się konferencja historyczna „Smaki wielokulturowego Lublina i Lubelszczyzny wczoraj, dziś”. Gościliśmy duchownych różnych wyznań, z którymi współpracujemy od wielu lat przy realizacji projektu edukacyjnego „Wielokulturowość miasta Lublina wczoraj, dziś”, a także pracowników Muzeum Wsi Lubelskiej.

zdjęcia

Więcej…
 
Wpisany przez Samorząd Uczniowski   
czwartek, 21 września 2017 22:20

Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Lublin

Samorząd Uczniowski IV LO informuje o możliwości zgłaszania kandydatów na Radnych Młodzieżowej Rady Miasta Lublin. Zgłoszenia należy przedstawić do 25 września (poniedziałek) 2017 r.
Kandydaci proszeni są o przygotowanie plakatów z krótką informacją o sobie, uzasadnieniem kandydowania i zdjęciem Uśmiech

 

Więcej…
 
wtorek, 19 września 2017 16:30

Deklaracje maturalne 2017/2018

W związku ze zbliżającym się terminem złożenia wstępnych  deklaracji  maturalnych, przypominamy i informujemy:
*Osoba, która zamierza przystąpić do egzaminu maturalnego, składa przewodniczącemu zespołu egzaminacyjnego (dyrektorowi szkoły), w terminie do 30 września roku szkolnego, w którym przystępuje do egzaminu, wstępną pisemną deklarację.

Więcej…
 
Wpisany przez Jerzy Chowaniec   
wtorek, 19 września 2017 09:34

Casting do zespołu "Na Miarę"

Zespół wokalno - instrumentalny "Na Miarę", działający w szkole od 4. lat, co roku uzupełnia swój skład o nowych, utalentowanych wokalnie i muzycznie, uczniów. Podobnie w tym roku, rusza nabór nowych członków. Szczegóły na plakacie.

 
Wpisany przez Samorząd Uczniowski   
poniedziałek, 18 września 2017 18:03

Koleżanki i Koledzy!

Wybory do Samorządu Uczniowskiego już niebawem… Z pewnością każdy z Was ma mnóstwo energii i ciekawych pomysłów, które może zrealizować działając w Samorządzie Uczniowskim.
Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do kandydowania
. Kandydatury można zgłaszać do 25 września (poniedziałek).

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »