Nasza oferta


Szkoła z bogatą historią i tradycjami   
Wpisany przez Małgorzata Badurowicz   
środa, 11 października 2017 21:23

„Przygarnij książkę”

Zapraszamy wszystkich miłośników książek do udziału w akcji „Przygarnij książkę”. Celem akcji jest zorganizowanie wymiany książek. Więcej informacji znajdziecie na plakacie:)

 
Wpisany przez Renata Wąsowska   
środa, 11 października 2017 13:02

Sztafetowe Biegi Przełajowe

W dniu dzisiejszym tj. 11 października odbyły się zawody (Licealiada) w Drużynowych Biegach Przełajowych. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy spisali się bardzo dobrze zajmując 5 miejsca w swoich biegach. Skład sztafety dziewcząt: Iga Iwanek Ib, Klaudia Ziemian Ic, Angelika Przybył IIf, Julia KLuch IIf, Oktawia Mazurek IIb, Sylwia Sobolewska IIIe. Drużyna chłopców: Kacper Krokowski IIf, Adam Kępowicz IIId, Paweł Chilimoniuk IIId, Filip Fabijański If, Łukasz Nabit IIIe i Aleksander Flis IIIa. Serdecznie gratulujemy!

 
wtorek, 10 października 2017 18:44

2. Nocna Mila Niepodległości

Już po raz drugi wystartuje w Lublinie nocny bieg pamięci związany z Narodowym Świętem Niepodległości. Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora biegu. Miło nam poinformować, że grono nauczycielskie będzie reprezentować nasz wspaniały maratończyk, pan Marcin Bąk.

program zawodów

zapisy

 
czwartek, 05 października 2017 19:37

Informacja o opłatach za egzamin maturalny

Wyjaśniamy, że egzamin maturalny z każdego przedmiotu obowiązkowego i przedmiotu dodatkowego na danym poziomie, zarówno w części ustnej, jak i w części pisemnej, jest odpłatny:

Więcej…
 
Wpisany przez Justyna Krupińska   
środa, 04 października 2017 23:42

Czytajmy gazetę szkolną

Przedstawiamy najnowsze wydanie szkolnej gazety.

 
środa, 04 października 2017 21:43

Dwa oblicza Anny Marii - wieczór poetycki

Gościliśmy dziś w szkole poetkę Annę Marię Zdunek - w czasie spotkania czytaliśmy wiersze i prowadzili rozmowy z Autorką. Wieczór poetycki przygotowali uczniowie 2D i 3D.

 
Wpisany przez Renata Wąsowska   
środa, 04 października 2017 17:10

Spotkanie Wolontariatu Sportowego

Dzisiaj tj. 5 października odbyło się spotkanie Wolontariatu Sportowego. Przedstawiciele Urzędu Miasta pani Magdalena Kalicka i pan Piotr Pokorny przybliżali uczniom naszej szkoły ideę działania tej organizacji i zachęcali do czynnego udziału w przygotowaniu imprez sportowych w naszym mieście.

zdjęcia

Więcej…
 
Wpisany przez Justyna Krupińska   
poniedziałek, 02 października 2017 20:32

Zaproszenie na wieczór autorski

4 października 2017 r. w środę o godzinie 17 w sali 48 odbędzie się spotkanie z poetką Anną Marią Zdunek. W programie spotkania czytanie wierszy i rozmowa z Autorką. Serdecznie zapraszamy.

 
poniedziałek, 02 października 2017 15:53

Ślubowanie klas pierwszych

Przedstawiamy zdjęcia z dzisiejszych uroczystości szkolnych.

 
Wpisany przez Katarzyna Zarębska-Grodzicka   
niedziela, 01 października 2017 18:59

Czwarty Dzień Tłumacza na Lingwistyce Stosowanej UMCS

W piątek, 29 września, klasa 3f wzięła udział w warsztatach prowadzonych przez studentów i wykładowców Lingwistyki Stosowanej UMCS.
Więcej…
 
Wpisany przez Samorząd Uczniowski   
sobota, 30 września 2017 20:56

Wybraliśmy przewodniczącą Samorządu

Znamy już nowy skład Samorządu Uczniowskiego, który będzie pracował dla dobra społeczności szkolnej. W wyniku demokratycznych wyborów, większością głosów Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego, została Wiktoria Wolińska z kl. 2e. Zastępować ją będzie Julia Figiel (2b).
Przedstawicielką IV LO w Młodzieżowej Radzie Miasta Lublin pozostała Karolina Madej (2e), która kontynuuje swoją kadencję z poprzedniego roku.

zdjęcia
Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów!!!
W trakcie trwania wyborów, oddanych zostało 302 głosy.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »