Nasza oferta


Szkoła z bogatą historią i tradycjami   
PDF Drukuj
niedziela, 04 grudnia 2011 21:12

Europejski Przegląd ESSIE, podziękowania!

Europejski Przegląd szkól: ICT i Edukacja (ESSIE),
W imieniu Komisji Europejskiej prosimy o przyjęcia naszych podziękowań za uczestnictwo Szkoly w Przeglądzie Szkól, ICT w Edukacji, jak również dziękujemy wszystkim, którzy wypełnili kwestionariusze. Wierzymy, że było to interesujące doświadczenie, procedury jasne i nie żmudne.

Więcej…
 
PDF Drukuj

Nasi przedstawiciele w Parlamencie!

Na ostatniej sesji Parlamentu Dzieci i Młodzieży Województwa Lubelskiego pod patronatem Kuratorium Oświaty, w dn. 30.11.2011, zaprezentowali się nasi przedstawiciele: Mateusz Kwiatoń i Przemek Bobrowicz. Do ścisłego prezydium przeszedł Przemek Bobrowicz, gratulujemy!

Więcej…
 
PDF Drukuj
wtorek, 29 listopada 2011 18:39

PODSUMOWANIE KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie konkursem fotograficznym „Przyłapani na czytaniu”. Cieszymy się, że książka i tematyka z nią związana, stały się obiektem godnym utrwalenia na Waszych fotografiach.

Więcej…
 
PDF Drukuj
poniedziałek, 24 października 2011 12:25

100-LECIE SZKOŁY - SPOTKANIE ORGANIZACYJNE

2 grudnia 2011 r. o godzinie 18.00 w budynku szkoły odbędzie się spotkanie poświęcone organizacji obchodów 100-lecia Czwórki. Zapraszamy chętnych do pracy w komitecie organizacyjnym - wszystkich, dla których historia naszej szkoły i jej przyszłość mają istotne znaczenie.

 
PDF Drukuj
czwartek, 17 listopada 2011 16:39

INFORMACJA O NIEODPŁATNYM PRZEKAZANIU SKŁADNIKÓW MAJĄTKOWYCH

Ogłoszenie Dyrekcji o nieodpłatnym przekazaniu zużytych składników majątku ruchomego IV Liceum Ogólnokształcącego im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie.

Więcej…
 
PDF Drukuj
poniedziałek, 14 listopada 2011 19:10

ŚWIĘTO POEZJI i RETORYKI

Zakończyły się zmagania uczestników IX edycji konkursu recytatorsko – krasomówczego „W kręgu poezji Grażyny Chrostowskiej – lubelskiej przedstawicielki pokolenia Kolumbów”. Konkurs zorganizowany został przez Muzeum Lubelskie w Lublinie Oddział Martyrologii „Pod Zegarem”, IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie, Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie i Zespół Szkół nr 10 w Lublinie.

 

Więcej…
 
PDF Drukuj
niedziela, 13 listopada 2011 18:17

Spotkanie z urzędnikiem unijnym p. Michałem Tratkowskim

Ponad 200 polskich urzędników pracujących na co dzień w instytucjach Unii Europejskiej w dniach 3-10 listopada wróciło do swoich szkół w całej Polsce, by przybliżyć młodym ludziom ideę Unii. Dzięki akcji "Back to school" uczniowie mieli szansę poznać osobiście urzędnika europejskiego. Dnia 9 listopada 2011 roku odbyło się w naszej szkole spotkanie w ramach programu Komisji Europejskiej „Back to School”. Wzięli w nim udział uczniowie klas dziennikarskich (III D, II D), humanistycznej (III C) oraz lingwistycznej (II F). Naszym gościem był Pan Michał Tratkowski, absolwent IV LO.

Więcej…
 
PDF Drukuj
czwartek, 10 listopada 2011 11:36

WSPANIAŁA PASSA TENISISTÓW STOŁOWYCH

8-go listopada odbyły się II Mistrzostwa miasta Lublina w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Tradycyjnie już zawodnicy naszej szkoły pokazali klasę i zajęli wysokie pozycje, kwalifikując się do wojewódzkich finałów.

Więcej…
 
PDF Drukuj
sobota, 05 listopada 2011 14:19

RUSZAJĄ LOKOMOTYWY

4 listopada 2011 (piątek) rozpoczął się cykl spotkań uczniów z pociągiem do kultury w ramach projektu LOkomotywy. Liczymy na owocną pracę uczestników warsztatów organizowanych przez fundację Teatricon. Szczegółowe informacje u psychologa szkolnego.

Anna Radziwiłko

 

Więcej…
 
PDF Drukuj

Informacje o konkursie
 

Zaproszenie
 
« pierwszapoprzednia919293949596następnaostatnia »